Even bijpraten…

Donkere wolken pakten zich samen in weblogland toen op 23 augustus de hele boel op zwart ging.
Maar het zou allemaal wel goed komen. Tagrijn hield de kop stoer in de wind.

Ondertussen maakte hij af en toe een wandeling in zijn geliefde Roomburgerpark (zijn achtertuintje als het ware).

Een weekje eruit. Naar het dijkhuis in Vrouwenpolder waar hij nu al bijna traditiegetrouw elk jaar een week doorbrengt.

De stenen en waterplanten in het Veerse meer leveren een prachtig beeld op.

Op het strand van Vrouwenpolder even uitwaaien en genieten van het uitzicht.

In die week vond het jaarlijkse evenement Jazz at the Sea plaats. In alle kustplaatsen op Walcheren wist men die week van toeten en blazen.

Terwijl in een restaurant aan de Vlissingse boulevard een trio speelde en je onder de klanken van oude jazz lekker zat te eten had je dit uitzicht op het water. Een mooi slot van een geweldige week. 

Toen Tagrijn weer thuis was, zag hij nog geen vorderingen op zijn weblog. En de rest weet je al.
Volgende week (waarschijnlijk) woensdag praten we verder bij, ondermeer met wat foto’s van de laatste Drie Octoberfeesten. En je raadt het al: dan is er vrijdag weer Leids Detail!

Dit bericht werd geplaatst in Allerlei en getagged met , , . Maak dit favoriet permalink.

13 reacties op Even bijpraten…

  1. staart zegt:

    Mooie foto’s weer Tagrijn! gezellig even bijgepraat

  2. Zaqina zegt:

    Je bent echt weer helemaal terug… wat is dit toch genieten. Prachtig dat water, maar vooral die foto met die stenen, die raakt me op één of andere manier

  3. lekker dat je weer aan het bloggen bent geslagen.
    Hoe gaat het met het been, hoop alles goed want dan kom ik je tenminste weer eens tegen in de stad en moeten we weer eens en biertje gaan pakken.

  4. renesmurf zegt:

    he, gelukkig, je bent terug! Nieuwe plek, nieuwe ronde, nieuwe kansen, maar dezelfde tagrijn!

  5. jeetjemina zegt:

    Tja..weblog dheeft je tijd gegeven voor iets anders maar we zijn er niet veel mee
    opgeschoten.
    Gelukkig is wordpress er nog.
    Ik weet niet of ik terugga ALS weblog ooit nog terugkomt!
    gr eva

  6. rietepietz zegt:

    Dapper hoor om je er weer zó in te storten ,misschien moetg ik óók maar eens een weekje naar Zeeland nieuwe energie opdoen want ik mis gehéél de energie om een overstap te maken .
    Het is nog maar de vraag of ik het bloggen weer oppak áls weblog ooit nog werkbaar wordt want ook dán zal ik een hoop werk te doen krijgen .
    Nee … de weblog wolken zijn láng zo mooi niet als de wolken van jouw foto .Maar gelukkig kan ik vrijblijvend overal blijven lezen en reageren ook al blog ik zelf niet meer voorlopig!

  7. Thérèse zegt:

    kijken of de link werkt. sorry hoor

  8. Plato zegt:

    Kijk Tagrijn, je schrijft een stukje en hup… meteen vier vrouwen op je nek. Dan heb je al meteen succes. Ik ben blij dat je weer schrijft en dan ook meteen terug bent met prachtige natuurfoto’s. Zeeland, ik kom er te weinig. Dat je je overeind houdt, pleit voor de knieën. Daar gaat het kennelijk niet slecht mee.

    Kortom, welkom thuis, goed dat je er weer bent en ik zie uit naar je eerstvolgende stukje.

  9. Thérèse zegt:

    Een mooie samenvatting. Jij hield je overeind, ik was het na één week al beu en ging gewoon door op een ander adres. Zo ls iedereen anders. Mooie foto’s heb je weer gemaakt. Ik ben bkij dat je er weer bent.

  10. klaproos zegt:

    gezeliig tagrijn als je me zo bijpraat, jawel weblog is knudde en dat gaat nog wel even duren heb ik begrepen, nu ja, laat maar gaan,
    dingen gaan zoals ze gaan hé,
    ik zie je volgende week weer,
    gezellig:-)

  11. Annemarie zegt:

    Je bent slim geweest Tagrijn!
    Maar in elk geval, heel hartelijk terug welkom!
    Ik ben blij dat je er weer bent. Laat de tagrijnse verhalen maar weer komen.
    Fijn weekend gewenst.

  12. Hanny zegt:

    Een gezellig en mooi bijpraterijtje!
    In Leiden heb je mooie plekjes. Naar mijn smaak halen die het niet bij de Walcherse.

Je kunt hier reageren

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s